جشنواره بین المللی فیلم تفلیس "پرومته" با پشتیبانی وزارت آموزش،علوم،فرهنگ و ورزش گرجستان از۳۰ نوامبر تا ۲۰ دسامبرجاری به صورت آنلاین برگزار می شود. مخاطبان نمایش فیلم ها و مسترکلاس های برنامه ریزی شده در قالب این جشنواره، از طریق لینک زیرمشاهده خواهند کرد : https://www.facebook.com/TbilisiFilmFestival

جشنواره بین المللی فیلم تفلیس "پرومته" با پشتیبانی وزارت آموزش،علوم،فرهنگ و ورزش گرجستان از۳۰ نوامبر تا ۲۰ دسامبرجاری به صورت آنلاین برگزار می شود. مخاطبان نمایش فیلم ها و مسترکلاس های برنامه ریزی شده در قالب این جشنواره، از طریق لینک زیرمشاهده خواهند کرد :

https://www.facebook.com/TbilisiFilmFestival.

بخش سالانه ای جشنواره با عنوان "ساخت آلمان"،امسال چهار فیلم را شامل می شود، از جمله برنده جشنواره فیلم برلین ، فیلم "Undine" کریستین پتزولد. همینطور در این بخش فیلم الیزا پتکووا "ماهی راست" ، "مدل المپیا" ساخته اولین فردریک هامبالک، که موضوع مادری-فرزندی را از زاویه ای غیرمعمول به تصویر می کشد و "خواهران جداگانه" ساخته دافنه شاریزان ، که داستان یک زن سرباز آلمانی را به تصویر می کشد، قرار دارند. در بخش خشنواره ای "سینمای جهانی"،۱۶ فیلم از آسیا و قاره آمریکا را گرد هم آورده است. از آن جمله: اثر برزیلی "خانه رویاها" به کارگردانی ژائو پائولو میراندا ماریا و فیلم"زنی که گریخت" با کارگردانی یکی از محبوب ترین کارگردان کره ای هنگ زنگسو. در این جشنواره همچنین مستندی از ناتان گروسمان،کارگردان سوئدی "من گرتا هستم" در مورد خانواده، دوستان و فعالیت های گرتا تونبرگ، فعال جوان شناخته شده و برنده جایزه نوبل ارائه می شود.برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه جشنواره ، به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.tbilisifilmfestival.ge

https://www.mes.gov.ge/content.php?id=۱۱۴۱۹&lang=geo

کد خبر 2824

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =