«چیزی مشابه وجود ندارد؛ این جنگ جهانی سوم است»: حمله ایران به اسرائیل در کتاب مقدس پیش‌بینی شده است.الکساندر دوگین، فیلسوف روسی، تمایلی به کم اهمیت جلوه دادن اهمیت حمله شب گذشته ایران به اسرائیل ندارد. به نظر او این یک رویداد دوران‌ساز است.

الکساندر دوگین در مصاحبه‌ای که با تزارگراد تی وی انجام داد گفت: «چیزی مشابه این اتفاق وجود ندارد؛ این جنگ جهانی سوم است»: حمله ایران به اسرائیل در کتاب مقدس پیش‌بینی شده است. الکساندر دوگین، فیلسوف روسی، تمایلی به کم اهمیت جلوه دادن اهمیت حمله شب گذشته ایران به اسرائیل ندارد. به نظر او این یک رویداد دوران‌ساز است.

 مصاحبه الکساندر دوگین: حمله ایران به اسرائیل در کتاب مقدس پیش‌بینی شده است.

ایران شب گذشته برای اولین بار 185 پهپاد، 36 موشک کروز و 110 موشک زمین به زمین به سمت اسرائیل شلیک کرد. این اهداف شامل پایگاه‌های نظامی، فرودگاه‌ها و تاسیسات دولتی بود. رسانه‌های غربی اطمینان می‌دهند که خسارات وارده به اسرائیل از این حمله «نسبتا جزئی» بوده است. شرق پیروزی خود را جشن می‌گیرد  و معنای این واقعه بسیار بیشتر از آن چیزی است که به نظر می‌آید. الکساندر دوگین در این باره به تزارگراد گفت:

تک قطبی در مقابل چند قطبی

-  تزارگراد: الکساندر گلیویچ، برخی از ناظران قبلا اعلام کرده‌اند که اقدامات در این درگیری نمایشی است: آنها می‌گویند که هیچ کس به طور جدی نمی‌خواهد بجنگد. آیا این طور است؟ دوگین ا.گ: آغاز جنگ ایران و اسرائیل مهمترین رویداد تاریخ معاصر است. تمام درگیری‌هایی که در حال حاضر در جهان در حال وقوع است نشان‌دهنده مبارزه یک جهان چند قطبی علیه هژمونی تک قطبی است. اسرائیل، درست مانند اوکراین، نیابتی هژمون، نیابتی جهان تک قطبی غرب است و در واقع پس از نسل‌کشی وحشیانه فلسطینیان در غزه، پس از نابودی اعضاء عالی رتبه نظامی ایران در سوریه، ایران به سادگی نتوانست به این چالش پاسخی ندهد. بدین معنا در کنار اوکراین، جبهه دوم در مبارزه چندقطبی علیه تک قطبی گشوده شده است.

غرب اکنون به طور کامل به حمایت از اسرائیل خواهد پیوست و جهان شیعه در حال حاضر در خاورمیانه بسیج شده است: حوثی‌های یمن، حزب‌الله لبنان و شیعیان عراق. جهان شیعه اکنون در حال جنگ با هژمونی جهانی، با اسرائیل و با ایالات متحده است؛ درست همانند روسیه.در واقع جبهه دوم این جنگ به طور کامل باز شده است. جبهه سوم نزدیک می‌شود؛ تایوان جبهه چهارم، در آفریقا، جایی که در همان لحظه ارتش روسیه به نیجر می‌رسد. اوضاع بین ونزوئلا و گویان بریتانیا در حال گرم شدن است. این یکی دیگر، جبهه پنجم در قاره آمریکای لاتین است.

همه جا صدای انفجار شنیده می‌شود

-  اما به نظر می‌رسد این درگیری‌ها ماهیت واحدی دارند؟

- همه جا ما یک تصویر اساسی ژئوپلیتیک را می‌بینیم؛ حامیان یک جهان تک قطبی در تقابل فیزیکی مستقیم با حامیان یک جهان چندقطبی قرار می‌گیرند. اکنون سرنوشت بشریت در حال تعیین شدن است. آیا غرب جهانی پیروز خواهد شد، آیا می‌تواند از سلطه خود در مقیاس جهانی دفاع کند؟

به احتمال زیاد نه، زیرا پیروزی روسیه در اوکراین اجتناب‌ناپذیر است. اگر سنی‌ها به شیعیان بپیوندند که اکنون وارد جنگ با غرب شده‌اند، برای غرب دشوارتر خواهد بود و از نظر تئوریک باید این کار را می‌کردند، زیرا این دین واحد است و غرب برای همه اسلام مرگ و نابودی کامل می‌خواهد. تمدن اسلامی با این تمدن شیطانی ال جی بی تی غرب ناسازگار است. بنابراین، شرایط بسیار بسیار متشنج است. تمامی پروازهای غیرنظامی بر فراز خاورمیانه لغو شده است. صدای انفجار در همه جا شنیده می‌شود.

موشک بر فراز الاقصی

- شاید این یک تشدید موقتی باشد؟

- در واقع، من فقط می‌خواهم یادداشت‌های آخرت‌شناختی این درگیری را به شما یادآوری کنم. اکنون روزنامه‌ها و وب‌سایت‌های جهان مملو از عناوین هستند: «موشک‌ها بر فراز مسجد بر فراز کوه معبد». به هر حال، در واقع قیام حماس و فلسطینیان از نوار غزه، که همه چیز از آن آغاز شد، جریان الاقصی نامیده شد.الاقصی دقیقا زیارتگاه مسلمانان در کوه معبد در اورشلیم، دومین زیارتگاه پس از مکه است. اوست که اسرائیل را از ساختن معبد سوم بر روی کوه معبد باز می‌دارد. این آغاز قیام حماس و به دنبال آن نسل‌کشی فلسطینیان در نوار غزه بود.و در معادشناسی اسلامی نیز به نوبه خود این ایده وجود دارد که وقتی یهودیان به مسجدالاقصی تجاوز می‌کنند، هنگامی که می‌خواهند معبد سوم را بسازند، این معبد موشیاخ، خدای یهود نخواهد بود، بلکه معبد دجال و دروغگوست و همانا در آن زمان ظهور مهدی، آغاز یک جنگ جهانی خواهد بود.در روایات، سرزمین پیروان مهدی، سوریه اعلام شده است. یادآوری می‌کنم که ژنرال‌های ایرانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه با موشک اسرائیل کشته شدند. اکنون یک بسیج معادشناختی اسرائیل وجود دارد، جایی که رادیکال‌ها می‌خواهند الاقصی را برای آمدن موشیاخ منفجر کنند. در عین حال، بسیج معادشناختی شیعیان نیز وجود دارد. آنچه در خاورمیانه می‌بینیم بسیار یادآور آغاز آخرالزمان است؛ نبرد سرنوشت ساز آخرت‌شناختی.

یعنی ریشه‌های درگیری بسیار عمیق است. اگر چیزی شبیه به این دیدید.

- در اوکراین نیز کشمکشی بین تمدن ارتدوکس و تمدن شیطان‌پرستی غرب که قدرت را بر بخشی از مردم اوکراین به دست گرفته است، وجود دارد. این نیز به خوبی با سناریوی معادشناسی مطابق است. بسیاری از مردم در مورد وقوع قریب‌الوقوع جنگ جهانی سوم صحبت می‌کنند. گفتنش سخت است، شاید در مقطعی این درگیری آرام شود و سپس با قدرتی تازه آغاز گردد. اما از طرف دیگر، اگر چیزی بسیار شبیه به جنگ جهانی سوم ببینید، به احتمال زیاد همان است.

منبع:https://tsargrad.tv/articles/jeto-ne-chto-to-pohozhee-jeto-tretja-mirovaja-udar-irana-po-izrailju-predskazan-v-pisanii_987312

کد خبر 19205

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =