ایران برنده جایزه چهل و سومین جشنواره فیلم دانشجویی دانشگاه وگیک روسیه

جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی به آرین نوابی و بامداد آقاجانی از ایران برای فیلم «آنتروپی» اهدا شد.گیلی سینری کارگردان بلژیکی برنده چهل و سومین جشنواره فیلم دانشجویی VGIK شد. جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی به آرین نوابی و بامداد آقاجانی از ایران برای فیلم «آنتروپی» اهدا شد.

گیلی سینری کارگردان بلژیکی برنده چهل و سومین جشنواره فیلم دانشجویی VGIK شد. جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی به آرین نوابی و بامداد آقاجانی از ایران برای فیلم «آنتروپی» اهدا شد.

ایران برنده جایزه چهل و سومین جشنواره فیلم دانشجویی دانشگاه وگیک روسیه

جایزه بهترین فیلم مستند به کارگردان وو ژنکسو از چین، برای بهترین فیلم انیمیشن؛ اگور کولاگین روسی از وگیک برای فیلم «دومینو» تعلق گرفت. جایزه بهترین فیلم از هیات داوران دانش‌آموزی به کارگردان فیلم سوگند نانو تلیسوف (VGIK روسیه) و جایزه بهترین فیلمنامه از مدرسه فیلم به آکادمی فیلم پکن رسید.جایزه بزرگ مسابقه تئاتر در چارچوب جشنواره به نمایشنامه «باغ آلبالو» از (GITIS)، جایزه ویژه برای موسیقی، به مدرسه تئاتر هنر مسکو رسید و جایزه تماشاگران به GITIS  برای نمایش باغ آلبالو اهدا شد.جشنواره بین المللی دانشجویی VGIK توسط دانشگاه دولتی سینمای روسیه به نام گراسیموف و با حمایت وزارت فرهنگ و اتحادیه سینماگران روسیه  برگزار می‌شود. صندوق ریاست جمهوری برای ابتکارات فرهنگی، صندوق ملی برای حمایت از دارندگان حق چاپ، بنیاد فورت برای توسعه خلاقیت، ازبربانک و برخی دیگر، از اسپانسرهای این جشنواره بودند.

منبع:https://tass.ru/kultura/19317919

کد خبر 17467

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =