سلیمان چاودوری، دبیر حزب بنگلادش من و مجیب الرحمان مانجو عضو این حزب ، از درگذشت چند تن از مقامات ایران از جمله رئیس جمهور ابراز تاسف کردند. رهبران این حزب در پیام تسلیت خود گفته اند: ابراهیم رئیسی رهبر شجاع و با هوش جهان اسلام بود.

پیام تسلیت "حزب بنگلادش من" برای درگذشت رئیس جمهور ایران

 انا لله و انا الیه راجعون. دیروز 20 می 2024 بالگرد حامل آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران سقوط کرد و 9 نفر، از جمله حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و آیت الله محمدعلی آل هاشم نماینده رهبر ایران در این استان جان باختند.

 سلیمان چاودوری، دبیر حزب بنگلادش من و مجیب الرحمان مانجو عضو این حزب ، از درگذشت چند تن از مقامات ایران از جمله رئیس جمهور ابراز تاسف کردند. رهبران این حزب در پیام تسلیت خود گفته اند: ابراهیم رئیسی رهبر شجاع و با هوش جهان اسلام بود. او همواره در تلاش برای پاسداری از میراث و هویت تاریخی ایران قدم بر می داشت. ایران در مرکز بحث درباره مسائل جهانی به رهبری رئیسی قرار داشت. سهم او در حفاظت از منافع  مسلمانان در جهان فراموش نشدنی است. نقش رئیسی به ویژه برای آزادیخواهان فلسطین برجسته بود. با مرگ او، جهان یک رهبر شجاع و مدبر و جهان اسلام نیز یک سرپرست را از دست داد. رهبران "حزب بنگلادش من" در این پیام تسلیت برای روح همه جان باختگان بویژه ابراهیم رئیسی رئیس جمهور طلب آمرزش کرده و به مردم ایران تسلیت گفته اند.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=985630303151589&id=100051138840816&mibextid=WC7FNe&rdid=nNJXBBdjDT3AjrPO

کد خبر 19749

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =