۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۷

دوستداران فیلم در سراسر جهان از ۱۸ ژانویه تا ۱۸ فوریه ۲۰۱۹، قادر به دسترسی به  اولین نسخه آنلاین جشنواره فیلم فرانسه هستند.

 MyFrenchFilmFestival یک ایده نوآورانه است که هدف آن توجه به نسل جدید و در کانون قرار دادن فیلمسازان فرانسوی است. در این فستیوال کاربران در سرتاسر جهان می توانند با تماشای فیلم ها نظرها و نوع نگرش خود را نسبت به سینمای فرانسه به اشتراک بگذارند. در هشتمین سال برگزاری این برنامه، جشنواره فیلم ۲۰۱۹ با سیستم عامل های جدید و روش های نوین فیلم های جدیدی ارائه می دهد.

دوستداران فیلم در سراسر جهان از ۱۸ ژانویه تا ۱۸ فوریه ۲۰۱۹، قادر به دسترسی به  اولین نسخه آنلاین جشنواره فیلم فرانسه هستند.

ده فیلم برجسته و ده فیلم کوتاه فرانسوی برای رقابت در نظر گرفته خواهد شد. از کاربران اینترنتی دعوت می شود برای ارزیابی تمام این فیلم ها نظرات خود به وب سایت جشنواره ارسال کنند. همچنین دو فیلم بلژیکی، یک فیلم کلاسیک سینمای فرانسه و دو فیلم فرانسوی و کانادایی خارج از رقابت در این برنامه حضور دارند.

نحوه ی تماشای فیلم ها

آنلاین: فیلم ها در همه کشورها از طریق آدرس myFrenchFilmFestival.com قابل دسترسی است.

در سالن ها:

نمایش فیلم ها در سینماهای نزدیک مخاطبان در طول جشنواره برگزار می شود. اطلاعات مکان های نمایش از طریق وب سایت ارسال می شود.

در هواپیما:

MyFrenchFilmFestival برای مسافران هوایی نیز در دسترس خواهد بود، فیلم های جشنواره در طیف وسیعی از خطوط هوایی بین المللی در طول سال نمایش داده خواهد شد.

در پایان جشنواره سه جایزه با سه دیدگاه ارائه خواهد شد:

  1. جایزه فیلمسازان که با نظر هیئت داوران متشکل از کارگردانان بین المللی فیلم داده می شود.
  2. جایزه مخاطبان که با ارسال و رای کاربران اینترنتی از سراسر جهان در خصوص فیلم های مورد علاقه آنها ارائه می شود.
  3. جایزه بین المللی مطبوعات که با نظرهیئت داوران تشکیل شده از روزنامه نگاران روزنامه های بزرگ بین المللی ارائه می شود.

تمام فیلم های کوتاه را به صورت رایگان در همه کشورها می توان مشاهده کرد. در جشنواره امسال مشاهده فیلم برای کشورهای آمریکای لاتین، آفریقا، هند، لهستان، روسیه و رومانی رایگان است و برای کشورهای دیگر

مشاهده ی یک فیلم ۱،۹۹ یورو و برای دسترسی به تمام فیلم های جشنواره € ۷.۹۹ هزینه نیاز دارد.

https://www.myfrenchfilmfestival.com/en

کد خبر 1147

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =