جشنواره بین المللی فیلم توکیو یکی از معتبرترین جشنواره های فیلم در آسیا محسوب می شود. اولین فیلم کارگردانی نوحاش همایون، پسر همایون احمد "بنگلادش در حال حرکت"، 'Moving Bangladesh' یکی از ۱۴ فیلم سینمایی کامل است که امسال در بخش بازار تامین مالی توکیو (TGFM) انتخاب شده است. این تنها فیلم از بنگلادش است که در این جشنواره به نمایش درمی آید.

روزنامه دیلی استار، چاپ داکا، ۱۸ سپتامبر: جشنواره بین المللی فیلم توکیو یکی از معتبرترین جشنواره های فیلم در آسیا محسوب می شود. اولین فیلم کارگردانی نوحاش همایون، پسر همایون احمد "بنگلادش در حال حرکت"، 'Moving Bangladesh' یکی از ۱۴ فیلم سینمایی کامل است که امسال در بخش بازار تامین مالی توکیو (TGFM) انتخاب شده است. این تنها فیلم از بنگلادش است که در این جشنواره به نمایش درمی آید.
 این یک نقطه عطف برای صنعت فیلم در بنگلادش است. زیرا، این اولین بار است که بنگلادش در تاریخ ۴۰ سال جشنواره فلیم توکیو جایی کسب کند. نوحاش در تماس تلفنی با دیلی استار گفت: «کسب موفقیت برای "بنگلادش در حال حرکت" هیجان انگیز است. پس از جشنواره فیلم کن، جشنواره توکیو گامی دیگر در مسیر حرکت به جلوی این فیلم خواهد بود.» به دلیل همه گیری کرونا، این جشنواره (از ۳۰ اکتبر تا ۸ نوامبر) به صورت مجازی برگزار می شود./

کد خبر 8718

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =