نام فیلم "دختر ریکشا" است. قبلا در سال جاری این فیلم نامزد جشنواره بین المللی فیلم دوربان در آفریقای جنوبی شده است. این بار فیلم سفر خود را در آمریکای شمالی آغاز می کند و در جشنواره فیلم "میل ولی" به نمایش در می آید.

روزنامه ایندیپندنت، چاپ داکا، ۱۴ سپتامبر: او با اولین فیلم خود "آئینه بازی" شهرت زیادی را کسب کرد. راوی دومین فیلم این تهیه کننده یک نویسنده آمریکایی هندی تبار است. نام فیلم "دختر ریکشا" است. قبلا در سال جاری این فیلم نامزد جشنواره بین المللی فیلم دوربان در آفریقای جنوبی شده است. این بار فیلم سفر خود را در آمریکای شمالی آغاز می کند. این فیلم امسال در جشنواره فیلم "میل ولی" [Mill Valley Film Festival] به نمایش در می آید. آمیتاب رضا، تهیه کننده گفت: جشنواره فیلم میل ولی در اصل یک جشنواره فیلم بوتیک در منطقه ساحلی آمریکای شمالی است. در کالیفرنیا ی ، ایالات متحده برگزار می شود.
 
او گفت: رمان "دختر ریکشا" نوشته رمان نویس "میتالی پرکینز" در آمریکای شمالی بسیار محبوب است. در نتیجه، مخاطبان این منطقه مدت ها منتظر دیدن فیلم ساخته شده از این رمان بودند. با آنکه این فیلم در زمینه بنگلادش ساخته شده، اما با در نظر گرفتن نوع مخاطبان، دیالوگ آن بیشتر به زبان انگلیسی است. مبارزه نوجوانی به نام "نعیمه" و داستان کشیدن چرخ زندگی بر روی رکاب ریکشا در آن به تصویر کشیده شده است./

کد خبر 8719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =